ZdENdovo Léčení

Jak to všechno začalo...

Celé Naše Bytí je tvořeno mnoha vrstvami. Máme fyzické a energetické tělo, která spolu velice úzce souvisí. V energetickém těle máme čakry (energetická centra) a meridiány (energetické tepny). Jejich stav ovlivňuje fyzický, emocionální a mentální stav našeho bytí. Energetické tělo můžeme léčit a díky tomu lze dosáhnout rychlého zlepšení aktuálního stavu až zázračných uzdravení.

Pranic Healing® - Pránické Léčení

Léčení, které mi změnilo život 

Možná si říkáte, zda fráze "léčení, které mi změnilo život" není až přespříšliš. Opak je pravdou, už jen díky změně, kterou činím můžete číst tyto řádky a v budoucnu se dozvídat další a další velice zajímavé věci. 

Je tomu skutečně tak, změnil se mi svět, už po absolvování prvního semináře v polovině roku 2017 se ve Mně vše hnulo o 180°. Nebylo to pouze tím, že jsem byl schopen cítit energii pomocí dlaní, ale také fakt, že jsem nyní skutečně zažil něco krásného, ne-uvěřitelného a to to, že jsem byl také schopen měřit a zkoumat energii, její kvalitu a další vlastnosti. Zkoumat tu energii života, která obklopuje všechno bytí na Naší Milované Matce Zemi.

Celý svět najednou začal dostávat úplně jiný, širší význam. Když začnete uvažovat na úrovni energie, karmy a zákonitostí, které jsou tímto ovlivněny, některé věci začnou dávat větší, hlubší význam a u jiných zase pochopíte, že nemají význám takový, jaký jste si mysleli.

Důležité je potom pochopit a přijmout zásadní věc ve Svém životě a to tu, že za VŠE, co se ve VAŠEM životě děje, jste ZODPOVĚDNÍ VY! Jednoduše řečeno, jsi Tvůrce Svého života, štěstí, ale i strastí a bolestí. Když začnete jednat na základě tohoto uvědomění, je velice jednoduché si změnit SVŮJ život, k obrazu SVÉMU :).

Ty jsi Tvůrce Svého života, štěstí, ale i strastí a bolestí

Keshen Mathura
Keshen Mathura
Mistr Hector Ramos
Mistr Hector Ramos
Mistr Stephen Co
Mistr Stephen Co