Reference Léčení

Důkazy místo slibů

Michaela

"Zdendovi jsem opravdu vdecna za dalsi leceni. Plne mu duveruju a tak jsem se opet obratila tentokrat s komplikovanou zavrenou zlomeninou. Bylo to jasne, okamzite na sal, nebo konzervativni terapie na svoje riziko a za tyden kontrola. Po tydnu na sninku bylo razantni zlepseni kde nebylo co operovat, ale doporucena byla jeste jedna kontrola, na te druhe byl snimek takovy, jako by se uraz nikdy nestal. Zdenda me usetril operace a vsech pooperacnich nesnazi, anestezii a leku. Zdendo, jeste jednou dekuju ti a vazim si tve pomoci, casu...."

Anna

"Odjela jsem se svojí maminkou na dovolenou, kde jsme hned první den nachladly. Bylo nám špatně, bolelo nás v krku, začínala nám teplota, ... Druhý den se vše jen zhoršovalo, tak jsem se obrátila na Zdendu. Udělal si na nás čas vlastně hned a věnoval se nám opravdu dlouho. Už po léčení nás přešla bolest krku a bylo nám opravdu lépe. Další den večer už jsme o žádné nemoci nevěděly a mohly jsme si dovolenou naplno užívat. Stačilo jedno jediné léčení a staly se zázraky, Zdenda nám opravdu velmi pomohl a jsme mu vděčné. Proto bych ho chtěla dál doporučit, má srdce ze zlata a o jeho schopnostech nepochybuji a to se sama věnuji léčitelství. :)"

Miriam

"Na festivalu jsem si při tanci natáhla sval. Bolest byla velká a myslela jsem si, že ani nedojdu na chatu. Kamarád fyzioterapeut mi pomohl s fyzickým tělem a doporučil svého kamaráda, který by mi mohl ještě pomoci. Shodou okolností jsem potkala Zdenka, který je i mým klientem. Zdeněk byl velmi ochotný, ještě večer mi moc pomohl. Cca 20 minut mě léčil, sdělil mi, co vnímá jako příčinu a intenzivně pracoval. V průběhu léčení jsem vnímala, jak se na emoční úrovni uvolňuje energie, která byla původem bolesti. Bolest sice dále trvala, ale velmi se mi vnitřně ulevilo. Ráno mě ještě Zdeněk doléčil, co bylo třeba. Noha ještě bolela, ale o hodně méně než předchozí den. Během dne jsem mohla lépe chodit, večer už tancovat, i když jsem musela být opatrná. Dva dny od léčení bolest v podstatě zmizela. Ze srdce děkuji za léčení, které mi velmi pomohlo. Zdenka mohu jen doporučit."

Michaela

"Poprosila jsem Zdendu o leceni bolaveho zubu ac jsem sama vedela diagnozu a vse co me ceka, i moznou prognozu a vicemene ze je osetreni nevyhnutelne a vyleceni nemozne. Presto jsem nechala pracovat Zdendu a ten me rekl ze do tydne to mame hotove. Tak jsem si rikala ok, ale paty den jako fajn, ale vim furt o nem, z osmicky to spadlo na dvojku ale dal nic, ale ok, rikam dam na Zdendu, rekl tyden...sesty den jsem si rikala ze to neni mozny a ceka me kreslo, jenze sedmy den bylo po vsem. Zub je cistej, bez bolesti, opet v kondici, jak Zdenda rekl, tak se stalo a jsem mu vdecna ze me usetril neprijemneho osetrovani, ktere bylo dle rtg nevyhnutelne. Ba co vic naskocila jsem k nemu na kurz a uz dokazu, co potrebuji, uzivat v praxi. Prala bych kazdemu, aby se ucil prave od Zdendy. Diky Zdendo :)"

Ilona

"Moc děkuji za krásnou spolupráci s Vámi.S léčením jsem nadmíru spokojená, můj stav se zlepšil, mám krasne zážitky se silou energie a jsem více citlivá na své okolí. Díky vám jsem zažila co to je vidět energii v jejich různých barvách a tvarech, je to nepopsatelna krása. Moc děkuji a všem vřele doporučuji."

"Pokud se uzdraví duše, tak se uzdraví i tělo i když to chce někdy čas a hlavně víru v uzdravení."
"V mém léčení jste byl vždy budha se sluncem nad hlavou."


Ladislav

"Zdendovi bych chtěl srdečně poděkovat za všechnu jeho pomoc, která pomohla mně samotnému, mé rodině i mým blízkým v dobách; kdy nás zdraví opustilo. Vděčnost, kterou cítím, nejde vyjádřit žádnými slovy. Mnohokrát děkuji."

Petra

"Milý Zdendo. Velmi ráda bych ti poděkovala za tvé léčení pránou. Napětí v trapezech, ztuhlý krk a ataka migrény přešla okamžitě po léčení z 90 procent. Mohla jsem v klidu usnout a nabrat novou sílu. Ráno po probuzení jsem cítila ještě lehký tlak v oku, ale po krátkém čase to povolilo samo. Velmi si cením tvé pohotovosti, kdy jsem tě oslovila pozdě večer a během deseti minut si mě začal léčit. Děkuji z celého srdce a určitě budu doporučovat dalším."

Káťa

"Chtěla bych touhle cestou Zdendovi poděkovat za vše, co pro me děla. Nejen,ze mi pokaždé pomohl od bolesti krční páteře a migren a to během chvilky, ale dost se mi diky jeho pomoci a pranickemu leceni zlepšil i psychicky stav a zbavil me uzkosti🙂 celkove mam s pránickym léčením jen ty nejlepsi zkusenosti,jak u sebe,tak u svých známých,kterým vždy pomohl s jakýmkoli zdravotním problémem🙂 dekuji🙂♥️"

Nastja

"Rozhodla jsem se pro terapie Pranic Healing, protože jsem měla problémy s neovladatelnými emocemi a myšlenkami, měla jsem potíže s udržováním zdravé sebeúcty a dobrého sebeobrazu a protože jsem také procházela výzvami v intimním, romantickém vztahu. Opravdu jsem potřebovala podporu na energetické úrovni, abych se zlepšila a posunula v životě vpřed.

Instruktor Pranic Healing z Nizozemska mi doporučil pravidelná léčení od Zdendy. Zdenda začal s léčením okamžitě a asi po 3 sezeních jsem už zaznamenala veliká zlepšení. Nejprve jsem si všimla větší vůle a stabilnějších emocí. Po těchto prvních sezeních jsem si našla novou práci a přestěhovala se do nového bytu - tento cíl jsem měla asi rok, ale zdálo se, že předtím, než Zdenda udělal několil léčení, jsem byla zaseknutá a nebyla jsem schopna se rozhodnout a udělat ten první krok. Když jsem se konečně pohnula kupředu, byla jsem nadmíru šťastná.

Zdenda mi také dal několik cenných rad, jak pozorovat, co se děje v mém energetickém těle, a povzbuzoval mě pozitivními a láskyplnými afirmacemi. Jak Zdenda pokračoval v léčení, pomalu, ale jistě jsem zažívala lepší sebeúctu a větší klid.

Poté jsem pokračovala v léčeních se Zdendou vždy, když jsem cítila, že potřebuji podporu k překonání některých blokád na energetické úrovni. Během sezení jsem se cítila velmi lehce a dokázala jsem se zbavit enrgetických bloků.

Z celého srdce doporučuji Pranic Healing sezení se Zdendou (a Pranic Healing sezení obecně) každému, kdo se potýká s problémy nejen na psychologické úrovni, ale také po fyzické stránce.

Zdenda je velmi talentovaný Pránický léčitel, ochotný pomoci kdykoli."