Meditace Spojených Srdcí

"Klenot mezi meditacemi"

Meditace Spojených Srdcí (Twin Hearts Meditation) je velice stěžejní jak pro pránické léčitele, tak pro celé lidstvo. Tuto meditaci se snažíme šířit mezi lidi, protože je velice krásná, očišťující a vytváří hluboký Mír v bytosti a postupně na celé planetě Zemi. 

Meditace Spojených Srdcí pracuje na fyzické, emocionální, mentální a duchovní úrovni bytosti. Název "Spojená Srdce" napovídá, že budou aspoň dvě. Zde se hovoří o Srdeční čakře a Korunní čakře. V Srdeční čakře je uložena Láska, k rodině, k lidem které známe. V Korunní čakře se ukrývá Bezpodmínečná Láska, láska ke všemu ostatnímu. K přírodě, nebi, zvířatům, umění, hudbě.

Pro duchovní vývoj je potřeba dostatečně aktivovat Korunní čakru, abychom ale mohli aktivovat korunní čakru, potřebujeme mít dostatečně aktivovanou Srdeční čakru. Srdeční čakra slouží jako baterie pro korunní čakru, která pak slouží jako vysílač a přijímač pro napojení se na Jednotu a Blaženost

Po dostatečné aktivaci těchto dvou čaker začne sestupovat veliké množství duchovní energie, která působí jako duchovní sprcha. Odstraní to všechny negativní a použité energie z těla, vyklidní emoce a mysl. 

Pro žehnání Matce Zemi se používá Modlitba svatého Františka z Assisi. Po modlitbě přichází na řadu zpívání mantry Ohm (ÓM), která zde slouží pouze jako "telefonní číslo na Boha :)". Pomocí zpívání mantry se nalaďujeme na vyšší frekvence a čekáme na odpovědi zhůry, na duchovní zážitky. Pak následuje 2-3 minutové ticho.

Jelikož té energie přichází doopravdy hodně, lze nyní ještě použít energii k dalšímu žehnání Naší rodiny, přátel, spolupracovníků, projektů a dalších cílených proseb a přání.

Po dokončení žehnání si představíme dlouhé a silné kořeny vystupující z našich chodidel, které prorůstají hluboko do Matky Země, které žehnáme a ukotvujeme se zpět do fyzického těla.

Tato meditace se může zdát jednoduchá, ovšem je důkladně propracovaná a působí na mnoha úrovních bytosti. Generuje se zde veliké množství dobré karmy a při pravidelném praktikování můžete pocítit, jak se Vám mění život k lepšímu. Meditovat můžete až 2x denně. Už meditace 1-2 týdně má velice pozitivní vliv na Váš život.

Jelikož je meditace silná, tak se na začátku a na konci fyzicky cvičí. Cvičíme, abychom připravili energetické tělo na příjem velkého množství duchovní energie a aby Nás tato energie řádně pročistila a energie se nikde nezasekla. Po cvičení se cvičí z důvodu, abychom ještě více pročistili energetické tělo a abychom nebyli zahlceni energií, poté by mohly vznikat bolesti hlavy, migrény, nespavost a další. Cvičení ve videu níže.

Také zde jsou určité skupiny lidí, kteří si musí při praktikování dávat pozor (měli by být pod dohledem pránického léčitele) a mohou ji praktikovat pouze 1x týdně. 

Těmito lidmi jsou:

  • mladší 16 let
  • starší lidé - zde záleží na fyzické (energetické) zdatnosti
  • těhotné ženy
  • lidé, kteří mají problémy se sdrcem, vysoký krevní tlak a zelený zákal

Pro tyto skupiny lidí by to při častém meditování mohlo mít negativní následky na jejich stav.

Meditace Spojených Srdcí

Meditace živě na platformě ZOOM,
každé pondělí od 19:30. Proveďte aspoň 1 set cvičení níže před a po meditaci.
Připojit se na Online Meditaci.


Cvičení pro Meditaci Spojených Srdcí. Zacvičte si 1 set před a 1 set po meditaci.


Základní verze Meditace Spojených Srdcí


Meditace Spojených Srdcí
se cvičením a cítěním energie


Meditace Spojených Srdcí
se sebeléčením fyzického těla
 


Meditace Spojených Srdcí 
pro Jižní Moravu


Meditace Spojených Srdcí
s odpuštěním předkům a pránickým léčením
 


Meditace Spojených Srdcí (Om Mani Padme Hum)
se žehnáním přírodě a sílou novolunní 


Meditace Spojených Srdcí (Om Mani Padme Hum)
se Sebe-odpuštěním a psychoterapií


Meditace Spojených Srdcí (Om Mani Padme Hum)
s psychoterapií


Meditace Spojených Srdcí (Om Mani Padme Hum)
se žehnáním matkám a ženám


Krátké verze Meditace Spojených Srdcí

Meditace Spojených Srdcí

ÓM (5 min)

Meditace Spojených Srdcí
Zvuky moře (7 min)